Prekiaukite nafta su MT4

Naftos susiduria su vis daugiau neaiškumų. Kreipkites pas brokerius, kurie žino, į rinką su pilna technine ir sąskaitos valdymo*, kuri komplektuojama kaip standartinė.

• Pradėti su $/€/£250.00

Be komisiniu ir žemas spredas

• Saugi prekyba su FCA reguliuojamas brokeriu

 

Naftos kaina buvo nežinioje daugiau nei metus del geopolitinės įtampos Artimuosiuose Rytuose ir Rusijos rinkose, kartu su JAV skalūnų pramone, kuri atrodo, pozicionuoti save kaip ideali pigi alternatyva.

Naftos kaina matė staigų kainų kilima daugiau nei 100 usd už barelį 2014 metais ir 2015 metais nukrito iki $43. Kaip treideris kaip kokia Jusu nuomone.

Jei jūs galvojate apie prekybos nafta, pradekite prekiauti su reguliuojama Londone įsikūrusiu brokeriu, kuris suteikia prieigą prie įvairių energijos CFD, konkurencingų kainų ir puikus klientų aptarnavimas.

 

Download Your FREE Trial Now!


Leading Trading Apps

Across all platforms we provide advice and information on the key add-ons and apps to build the capability of each platform further.

 

LEARN MORE

Learn to Trade

If you are beginning your journey in the world of online trading, it helps to have a friend at hand to reassure you, give you guidance and point you in the right direction.
 

LEARN MORE

24/5 Support

Here you will find a range of guides and brochures to assist with your online trading, including platform orientation guides and charting packages. Looking for something more specific?
 

LEARN MORE